Ezgi’nin Günlüğü

Ezgi’nin Günlüğü

24 Aralık 2012 Kapalı Yazar: Erkan Erkut

Çok tesadüf eseri bulduğum bir blogtan bahsetmek istiyorum. Sessizliğin çöktüğü, insanı düşüncelere iten bir gece ve fonda Yeni Türkü’den dönmek parçası çalıyor.

Dönmek, mümkün mü artık
Dönmek, onca yollardan sonra
Yeniden yollara düşmek…

Şarkının sözlerini bilmediğim ve içimde şarkıya eşlik etme isteğinden olsa gerek google’a sordum. Karşıma Ezgi’nin Günlüğü adında bir blog çıktı. Sade, akıcı ve güzel bir dille yazılmış yazıların bulunduğu gerçekten hoş bir blog.

Kaleminin güzelliğinden olsa gerek kendimi sayfa sayfa Ezgi’nin yazılarını okurken buldum. Okuduğu kitaba kendi yorumuyla kattığı anlamları, gezdiği yerlerin kendisinde bıraktığı duyguları, edebiyat ve psikolojik içerikli yazılarını okurken çok etkilendiğimi belirmeliyim.

Sitede gördüğüm ve beni üzen tek şey 2010 dan bu yana yeni yazının eklenmemiş olmasıdır. Umarım bu durum değişir ve daha bir çok insan bu blogla karşılaşır. Hani kendini ifade ederken demişsin ya; “Hakkımda olan, bu sitenin kendisidir aslında. Yazmadıkça rahat edemeyen biriyim.” Dilerim ki yazmadan rahat edemezsin ve yine paylaşırsın yazılarını.